dream-team-na-stavbe

Poslední kontrolní den na stavbě…

5. 9. 2023

Pořád tomu nemůžeme uvěřit! Několik let papírování, razítkování, projektování, budování… V pondělí 4. září jsme se sešli s naším báječným týmem na stavbě chráněného bydlení úplně naposledy. Rekonstrukce našeho nového chráněného bydlení v Brně-Černovicích je u konce!

Tohle je náš „dream team“, se kterým jsme se poslední rok scházeli skoro každé pondělí na stavbě. Řešili jsme, aby naše chráněné bydlení bylo pro jeho budoucí obyvatele co nejpřístupnější, nejpříjemnější, nejpraktičtější… Zkrátka, aby se v něm cítili jako doma. Děkujeme báječnému týmu, který do projektu dal srdce (zleva): projektantce Janě Houzarové, stavebnímu mistrovi Luďku Paukertovi, architektce Veronice Jilčíkové, stavbyvedoucímu Lukáši Dvořákovi a stavebnímu dozoru Petře Šimkové. Po celou dobu stavby jste nám byli oporou a jen díky vaší preciznosti se nám projekt #cihlukcihle podařilo přiblížit až téměř do samého konce.

Než se do domu za pár měsíců nastěhuje 5 vozíčkářů, kteří budou hospodařit ve vlastní domácnosti a řídit sami svůj život, bude potřeba byty vybavit vším potřebným. K tomu, aby se všechno povedlo, můžete přispět i vy: veřejnou sbírku na naše chráněné bydlení podpoříte třeba nákupem některého z dárků nebo zážitků, můžete také poslat libovolnou částku na náš transparentní účet 2801900665/2010, nebo přes portál Darujme.cz. Děkujeme.