Podpořte nás

Jak nám můžete pomoci?

Možností, jak stavbu nového chráněného bydlení podpořit, je hned několik. Darujte nám libovolnou sumu jen tak, nebo si vyberte jednu z lákavých odměn. V nabídce jsou upomínkové předměty i zážitky, které jinde nenajdete. Ty nám věnovaly brněnské osobnosti z různých oborů. Stát se můžete také našim hlavním sponzorem a vysloužit si tak čestnou cihlu na budoucí zdi slávy. Máte jiný nápad, jak spolupracovat? Ozvěte se nám!

 

Chci si vybrat odměnu

Kurzy jógy pro ženy ve studiu Minty

2 300 / 2 990 / 3 360 Kč

Udělejte něco pro sebe i pro druhé! Dopřejte si dárkový poukaz na některý z kurzů jógy ve studiu Minty Brno. Pravidelné cvičení vás obohatí o duševní klid, nadhled, umění se uvolnit a správně dýchat. Nákupem současně podpoříte dokončení stavby našeho chráněného bydlení. Na výběr máte různé druhy kurzů, každý z nich obsahuje 10 až 13 lekcí a trvá od září do prosince 2023.

250 Kč

Tyto ponožky jsou kouzelné. Každý krok, který v nich uděláte, totiž přidá jednu cihlu na dům nového chráněného bydlení. Pěti vozíčkářům tím umožníte žít ve vlastní domácnosti a svobodně rozhodovat o svém životě. Ze dvou veselých barevných kombinací a třech velikostí si vybere úplně každý!

850 Kč

Zastavte se v každodenním spěchu a svěřte se do rukou zkušených masérů a terapeutů, kteří vám pomohou zbavit se bolestí zad i celého těla a odpočinout si od stresu. Vyberte si dárkový poukaz na masáž ve studiu Masáže Husova v Brně. Po zakoupení poukazu si termín i druh masáže pohodlně vyberete a zarezervujete online.

Dětská kniha Kouzelný svět Toda a Boba

100 Kč

Hravá interaktivní kniha, do které mohou děti libovolně kreslit, vyrábět s její pomocí různé skládačky a vystřihovánky nebo plést či vyšívat. Je určena pro rodiče s dětmi v předškolním věku a mladší školáky a poslouží také jako inspirace pro pedagogy, družináře či dětská centra.

Plátěná taška nebo batoh

200 Kč

Plátěnky jsou nezbytnou výbavou každého neplastujícího člověka. Ty naše navíc vypadají skvěle! Autorské kresby Toma Kandela ze života osobních asistentů zaujmou na první pohled. Záleží jen na vás, jestli vsadíte na neutrální klasiku nebo se odvážete s výraznou zelenou. Chcete mít ruce volné třeba na držení zmrzliny? Dobrá zpráva – máme i super stylový batoh.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Roc%CC%8Cni%CC%81-pla%CC%81novac%CC%8C_final-page-001-1024x722.jpg.

Dobroplánovač

od 150 Kč

Plánujte hravě a s dobrým pocitem. Náš Dobroplánovač nabízí měsíční přehledy, týdenní úkolníčky i místo na poznámky, sny a cíle. Navíc je nedatovaný, využít ho tak můžete místo diáře, ale i k občasnému zapisování nápadů. A jako bonus přikládáme tipy na dobré skutky.

Dobropohled

100 Kč

Dávka pozitivní nálady do schránky? To jsou naše Dobropohledy! Vyberte si ze čtyř krásných motivů a těšte se na vzkaz někoho z pracovníků nebo klientů Domova pro mne. Chcete pohledem potěšit někoho dalšího? Napište nám jeho adresu nebo speciální vzkaz do poznámky. Dostávat pohledy je totiž i v dnešní době vážně prima.

Domovácké tričko

350 Kč

Tímto tričkem můžete dát najevo, s jakou organizací sympatizujete. Design triček je ale zároveň minimalistický a univerzální, můžete je tak nosit k běžným denním outfitům. Jsou ze 100% organické bavlny, střih triček je UNISEX, vybrat si můžete ze tří potisků a tří velikostí. 

VIP pozvánka na otvíračku

2 500 Kč

Chcete být mezi prvními, kdo výsledek našeho snažení uvidí? S touto pozvánkou máte možnost přidat se k partě vyvolených a užít si otevření nového chráněného bydlení se vší parádou. Chystejte se na blesky fotoaparátů a stříhání pásky. To vše totiž plánujeme.

Bronzová cihlička

10 000 Kč

Staňte se naším bronzovým sponzorem a zapište se jednou pro vždy do historie chráněného bydlení. Zeď slávy, kterou umístíme do společných prostor domu, ozdobíme symbolickou cihličkou se jménem, názvem firmy nebo jakýmkoliv jiným vzkazem. A samozřejmě vám vystavíme i potvrzení o daru!

Stříbrná cihlička

25 000 Kč

Staňte se naším stříbrným sponzorem a zapište se jednou pro vždy do historie chráněného bydlení. Zeď slávy, kterou umístíme do společných prostor domu, ozdobíme symbolickou cihličkou se jménem, názvem firmy nebo jakýmkoliv jiným vzkazem. A samozřejmě vám vystavíme i potvrzení o daru!

Zlatá cihlička

50 000 Kč

Staňte se naším zlatým sponzorem a zapište se jednou pro vždy do historie chráněného bydlení. Zeď slávy, kterou umístíme do společných prostor domu, ozdobíme symbolickou cihličkou se jménem, názvem firmy nebo jakýmkoliv jiným vzkazem. A samozřejmě vám vystavíme i potvrzení o daru!

Transparentní sbírkový účet:
2801900665/2010 (Fio banka)

Máte dotaz, nápad nebo připomínku?

Sem s nimi!

Lucie Rolná

Koordinátor pro spolupráci a PR

spoluprace@domovpromne.cz
+420 737 622 941