Podpořte nás

Jak nám můžete pomoci?

Možností, jak stavbu nového chráněného bydlení podpořit, je hned několik. Darujte nám libovolnou sumu jen tak, nebo si vyberte jednu z lákavých odměn. V nabídce jsou upomínkové předměty i zážitky, které jinde nenajdete. Ty nám věnovaly brněnské osobnosti z různých oborů. Stát se můžete také našim hlavním sponzorem a vysloužit si tak čestnou cihlu na budoucí zdi slávy. Máte jiný nápad, jak spolupracovat? Ozvěte se nám!

 

Chci si vybrat odměnu

Odměny od dárců

Dárky z Domova

Zážitkový den s Městskou policií Brno

1500 Kč

Poznejte práci policie zblízka! Na zážitkovém dni si vyzkoušíte simulátor nárazu a převrácení auta, opileckou i stezku, seznámíte se s prací psovodů i vybavením poříční jednotky. V závěrečné diskuzi se můžete strážníků na cokoliv zeptat, těšit se můžete i na a drobné dárky.

Soukromá prohlídka Divadla Husa na provázku

450 Kč

Herec Husy na Provázku Dalibor Buš vás zve na soukromou prohlídku legendárního brněnského divadla. Podíváte se do míst, kam běžně nemají návštěvníci přístup a dozvíte se zákulisní historky, které měly zůstat tajemstvím.

Soukromé divadelní představení pro děti

5 000 Kč

Brněnské bytové divadlo Mikro-teatro rozehraje divadelní představení přímo u vás doma nebo na zahradě. V repertoáru jsou pohádky pro nejmenší i kusy pro starší děti. Na termínu i místě konání se domluvíte individuálně a pozvat můžete tolik dětí, kolik se k vám vejde.

Triko od krále cyklistky

590 Kč

Tomáš Bábek je král. Král cyklistiky 2020. K této příležitosti vznikla limitovaná série triček na jeho počest a vy můžete mít jedno z nich. Střih je univerzální a materiál příjemná 100% bavlna. Slušet bude nejen zapáleným cyklistům. Stačí vybrat tu pravou velikost.

Návštěva pražírny kávy s ukázkou i kávou domů

2 500 Kč

Milovníci kávy pozor! Patron projektu Industra Coffee vás zve na návštěvu pražírny kávy i s ukázkou pražení. Na voňavou exkurzi si můžete vzít jednoho parťáka, oba pak dostanete balíček kávy domů. Na termínu návštěvy se domluvíte přímo s Petrou z Industry dle potřeby. 

Soukromá degustace kávy s Petrou Střeleckou

1 800 Kč

Soukromá degustace kávy s jednou z nejlepších baristek v Brně? To chceš! Petra Střelecká z Industra Coffee vám dá ochutnat skvosty z mlýnku a dodá i zajímavé informace. V ceně jedné degustace je navíc místo až pro 6 lidí. A termín? Ten si domluvíte přímo s Petrou.

Zážitkový víkend se Stand Up Therapy

2 500 Kč

Dvou a půl denní workshop, během kterého si připravíte vlastní autorský stand up o tom, o čem zrovna cítíte potřebu mluvit. To je Stand Up Therapy. Unikátní projekt terapie založené na sdílení, nadhledu a humoru pod vedením herce a stand up komika Filipa Tellera. Budete si hrát, psát, smát se a možná i plakat. A na závěr budete mít možnost vystoupit před publikem.

Vstupenka na představení Reprodukce

300 Kč

Kultura a smích nám všem tak moc chybí. Spojte obojí do jednoho a navštivte celovečerní stand-up Reprodukce. Autorské představení Filipa Tellera o rozhodnutí, které nelze vzít zpět, je jeho nejnovějším počinem. Buďte jedni z prvních, kdo ho uvidí. Vstupenka je nedatovaná a využít jí můžete hned, jak otevřou divadla! A Filip vám navíc zajistí nějaké super VIP místečko.

Dobroplánovač

od 150 Kč

Plánujte hravě a s dobrým pocitem. Náš Dobroplánovač nabízí měsíční přehledy, týdenní úkolníčky i místo na poznámky, sny a cíle. Navíc je nedatovaný, využít ho tak můžete místo diáře, ale i k občasnému zapisování nápadů. A jako bonus přikládáme tipy na dobré skutky.

Dobropohled

100 Kč

Dávka pozitivní nálady do schránky? To jsou naše Dobropohledy! Vyberte si ze dvou krásných vánočních motivů a těšte se na vzkaz někoho z pracovníků nebo klientů Domova pro mne. Chcete pohledem potěšit někoho dalšího? Napište nám jeho adresu nebo speciální vzkaz do poznámky. Dostávat pohledy je totiž i v dnešní době vážně prima.

Plátěná taška nebo batoh

200 Kč

Plátěnky jsou nezbytnou výbavou každého neplastujícího člověka. Ty naše navíc vypadají skvěle! Autorské kresby Toma Kandela ze života osobních asistentů zaujmou na první pohled. Záleží jen na vás, jestli vsadíte na neutrální klasiku nebo se odvážete s výraznou zelenou. Chcete mít ruce volné třeba na držení zmrzliny? Dobrá zpráva – máme i super stylový batoh.

Bronzová cihlička

10 000 Kč

Staňte se naším bronzovým sponzorem a zapište se jednou pro vždy do historie chráněného bydlení. Zeď slávy, kterou umístíme do společných prostor domu, ozdobíme symbolickou cihličkou se jménem, názvem firmy nebo jakýmkoliv jiným vzkazem. A samozřejmě vám vystavíme i potvrzení o daru!

Stříbrná cihlička

25 000 Kč

Staňte se naším stříbrným sponzorem a zapište se jednou pro vždy do historie chráněného bydlení. Zeď slávy, kterou umístíme do společných prostor domu, ozdobíme symbolickou cihličkou se jménem, názvem firmy nebo jakýmkoliv jiným vzkazem. A samozřejmě vám vystavíme i potvrzení o daru!

Zlatá cihlička

50 000 Kč

Staňte se naším zlatým sponzorem a zapište se jednou pro vždy do historie chráněného bydlení. Zeď slávy, kterou umístíme do společných prostor domu, ozdobíme symbolickou cihličkou se jménem, názvem firmy nebo jakýmkoliv jiným vzkazem. A samozřejmě vám vystavíme i potvrzení o daru!

Pozvánka na otevíračku

2 500 Kč

Chcete být mezi prvními, kdo výsledek našeho snažení uvidí? S touto pozvánkou máte možnost přidat se k partě vyvolených a užít si otevření chráněného bydlení se vší parádou. Chystejte se na blesky fotoaparátů a stříhání pásky. To vše totiž plánujeme.

Grilování na terase

1 000 Kč

Předplaťte si pozvánku na perfektní grilovačku. Až dostavíme a zútulníme terasu, domluvíme se na termínu a rozpálíme gril. Rádi vás pohostíme něčím dobrým a provedeme domem. Skvělá společnost klientů a zaměstnanců Domova pro mne v ceně! 

Transparentní sbírkový účet:
2801900665/2010 (Fio banka)

Lenka Romportlová

Máte dotaz, nápad nebo připomínku?

Sem s nimi!

Lenka Romportlová

Koordinátor pro spolupráci a PR

spoluprace@domovpromne.cz
+420 739 666 501