Král cyklistiky Tomáš Bábek pomáhá postavit nové chráněné bydlení

29. 6. 2021

Mistr Evropy a vicemistr světa v dráhové cyklistice Tomáš Bábek je známý po celém světě. Srdcem je ale Brňák. Je nám proto potěšením, že se stal patronem sbírky Cihlu k cihle a podpořil pro Brno tolik důležitou stavbu nového chráněného bydlení pro osoby s těžkým tělesným postižením.

Za Tomášem Bábkem jsme vyrazili na brněnský Velodrom. Ukázal nám, jak probíhá jeho běžný trénink a na závěr předvedl i pár speciálních kousků na kole. Chcete být alespoň trochu jako náš nejlepší dráhový cyklista? Vyberte si jednu z odměn, které nám věnoval. Fandit mu v nich můžete třeba během letní olympiády.

Triko od krále cyklistiky – Limitovaná série triček na oslavu titulu Král cyklistiky 2020. Střih je univerzální a slušet bude nejen zapáleným cyklistům.

Pásek ze závodní galusky – Tenhle pásek ještě nikdo nemá a ani mít nebude. Pořiďte si první kus pásku vyrobeného ze závodní galusky Tomáše Bábka s jeho vlastnoručním podpisem.

Všechny utržené prostředky za prodej odměn budou využijeme na stavbu chráněného bydlení pro tělesně postižené v Brně-Černovicích.

Děkujeme Davidu Damborskému a Marcele Lenertové za pomoc s videem.